Semilac 5w1 – lakier, który zastąpi wszystkie inne

semilac 5w1 - jeden z dostępnych kolorów lakieru

Poprawnie wykonany manicure i pedicure to sporo pracy. Trzeba położyć bazę, przynajmniej dwie warstwy lakieru, a na to jeszcze coat. Można też wszystkie te warstwy zastąpić jednym produktem – lakierem z serii Semilac 5w1. Dlaczego ten jeden środek może zastąpić wszystkie inne?

Z myślą o oszczędności czasu

Semilac Extend 5w1 może zaoszczędzić sporo czasu. Dlatego też jest on szczególnie polecany do użytku przez osoby, które chcą samodzielnie wykonać manicure hybrydowy we własnym domu. Lakiery z serii Semilac 5w1 mogą ułatwić to zadanie. Warto też wiedzieć, że nie są one zarezerwowane wyłącznie do zwykłego manicure hybrydowego. Można też wykorzystać je do żelowego przedłużania paznokci. W takim wypadku należy położyć grubszą warstwę lakieru oraz użyć szablonów, które ułatwią wypracowanie kształtu paznokcia.

Bezpośrednio na płytkę

Lakiery Semilac 5w1 dostępne w sklepie Cocolita można nakładać bezpośrednio na płytkę paznokcia. Wystarczy tylko wcześniej odtłuścić ją cleanerem i od razu można przystąpić do położenia koloru. To wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie, które znacznie zmniejsza ilość kosmetyków potrzebnych do wykonania zabiegu. Ten sam cleaner powinien zostać użyty jeszcze raz – już po położeniu i utwardzeniu lakieru po to, by usunąć z niego warstwę dyspersyjną, do której mogą przyklejać się pyłki i drobne zanieczyszczenia. Żeby się jej pozbyć, wystarczy nasączyć celanerem wacik bezpyłowy i krótko przetrzeć pomalowaną płytkę paznokcia.

Łatwy w nakładaniu

Zwykle aplikacja bazy, lakieru i coatu może być trudna. Każdy z tych środków ma trochę inną konsystencję i gęstość, więc ich aplikacja też bywa inna. Osoba początkująca może mieć spore problemy z nałożeniem każdego z nich. Efektem będą nierówności, które będą widoczne także na zakończonym już manicure lub pedicure. Dlatego właśnie warto sięgnąć po Semilac Extend 5w1, który łatwo się rozprowadza. Dzięki temu jego równe nałożenie nie powinno być problemem nawet dla kogoś, kto dotąd jeszcze nie próbował samodzielnie wykonać stylizacji paznokci.