Profesjonalne żele do paznokci dla początkującej oraz zaawansowanej manicurzystki

zadbane paznokcie

Wysokiej jakości żele do paznokci charakteryzują się dobrą przyczepnością do płytki. Są one mocne i wytrzymałe oraz co ważne, nie odpryskują podczas wykonywania podstawowych czynności domowych. Stabilnie utrzymują się na paznokciach do kilku tygodni. Podczas fazy aplikacji warto pamiętać o ich prawidłowym utwardzeniu. W tym celu dłonie wkłada się do lampy UV LED. Preparaty po 3 minutach są odpowiednio utwardzone. Cechą charakterystyczną preparatów jest fakt, że wygodnie rozprowadzają się po płytce. Nie emitują żadnych zapachów i cechuje je trwały, wysoki połysk.

Żele do manicure o wysokiej przyczepności

Żel do paznokci o wysokiej przyczepności gwarantuje zadowolenie oraz satysfakcję z wykonanego manicure. Produkty do budowania płytki paznokciowej nie powinny powodować żadnych odprysków oraz co ważne, powinna je charakteryzować wysoka trwałość. Preparaty można nakładać na paznokcie u rąk, nóg oraz na specjalne szablony. Profesjonalny produkt do wykonywania manicure i pedicure stanowi obowiązkowe must have każdej kosmetyczki.

Samopoziomujące produkty do paznokci

Najnowsze produkty kosmetyczne mają właściwości samopoziomujące. Oznacza to, że tworzą ładną, równą taflę na paznokciu. Dzięki temu łatwiej można zrobić profesjonalny manicure. Świetnie się rozprowadzają i są bardzo gęste oraz wydajne. Produkty są bezwonne, nie brudzą skórek wokół palców i charakteryzuje je łatwa aplikacja. Produkty do manicure znajdują się w wygodnych zakręcanych opakowaniach. Co ważne, nie wysychają one, lecz mogą być utrzymywane w słoiczkach przez dłuższy czas, bez utraty jakości.

Profesjonalne produkty do utwardzania płytki

Żele budujące do paznokci nakłada się z pomocą precyzyjnych pędzelków. Dzięki temu idealnie można je rozprowadzić po całej powierzchni. Co ważne, te preparaty nie tracą swojej jakości, nie blakną ani nie żółkną. Pozwalają na stworzenie pięknych paznokci na długi czas. Reasumując, żele utwardzające:

  • są łatwe w aplikowaniu,
  • nie tracą połysku,
  • często posiadają cechy samopoziomujące,
  • wykazują trwałość do kilku tygodni,
  • nie emitują nieprzyjemnych zapachów.