Dwuetapowy makijaż ust – pomadki Lipfinity

pomadka Lipfinity - jeden z odcieni

Marka Max Factor zasłynęła na rynku kosmetycznym dzięki kryjącym podkładom, pogrubiającym tuszom i  trwałym kosmetykom o dobrej jakości. W swojej ofercie ma również pomadki, które dzięki specjalnej formule i wielogodzinnej trwałości zasługują na uwagę. Pomadki Max Factor Lipfinity to zestaw idealny do stworzenia pięknego makijażu ust.

Niezależnie od okazji pomadka powinna być trwała i zapewniać komfort noszenia. Pomalowane, ale spierzchnięte usta nie wyglądają estetycznie, a ślady, jakie pomadka zostawia na ubraniach i szklankach są irytujące. Naprzeciw tym problemom wychodzi Lipfinity od Max Factor.

Cechy produktu

Kosmetyk dostępny jest w zestawie – w małym pudełeczku znajdziemy pomadkę w płynie, która nada ustom trwały kolor i bazę nabłyszczającą. Połączenie tych dwóch produktów da olśniewający błysk, który utrzyma się przez wiele godzin i przetrwa w każdych warunkach. Max Factor oferuje bardzo bogatą gamę kolorystyczną, wykończenie błyszczące, z drobinkami lub fantazyjną poświatą. Max Factor Lipfinity nie podkreślają suchych skórek i nie wysuszają. Są komfortowe w noszeniu i nie odbijają się w zetknięciu ze skórę lub szkłem.

Makijaż w dwóch krokach

Najpierw za pomocą aplikatora nakładamy pomadkę koloryzującą. Trzeba uważać, by pozostawić lekko uchylone usta i nie dopuścić do ich zetknięcia się ze sobą. Następnie po odczekaniu 60 sekund należy posmarować usta nabłyszczającym błyszczykiem w sztyfcie. Efekt będzie olśniewający i długotrwały. Producent obiecuje trwałość do 24 godzin.