Zamglony wrzos

Wyobraź sobie jesień i cudowne wrzosowiska. Dookoła otacza Cię fiolet, który koi Twoje zmysły. Lubisz tam wracać i zawsze tęsknisz, gdy przepiękne rozlane fioletem pola znikają. Teraz dzięki marce Semilac, możesz powracać do swoich wspomnień, kiedy tylko zechcesz.

Wrzos na paznokciach
Lakier Semilac 058 Heather Gray to przepiękny przybrudzony wrzosowy odcień. Idealnie będzie się komponował z klasycznym szarym lakierem, a także wszelkimi brudnymi pastelami. Jednak u osób, które mają zaczerwienioną skórę dłoni, lakier może sprawiać wrażenie siności. Zdecydowanie lakier będzie pięknie wyglądał ze złotymi zdobieniami, wszelkiego rodzaju cyrkoniami, dżetami, cekinami i brokatem.

Elegancki fiolet
Odcień jest raczej z dziennych, które spokojnie można nosić do biura. Nie zwraca dużej uwagi na paznokciach, ale nie jest też nudny. Odcień to rozbielona lawenda, przybrudzona szarością. Dla niektórych taka mieszanka kolorystyczna może wydawać się mdła, jednak ja uwielbiam takie brudne i dość smutne kolory.  Przepięknie wygląda w zestawieniu z białą marynarką, klasycznymi dżinsami i czerwonymi szpilkami.