Najnowsze produkty z rodziny Loreal

Loreal to firma, która przyzwyczaja do ciągłego wdrażania zupełnie nowych pomysłów. Przykładem niech będą dwa najnowsze rodzaje podkładów –  L’Oréal Paris: Infallible 24H Matte oraz Loreal Infallible 24H.

Krótka charakterystyka obydwu produktów.
Obydwa podkłady, pomimo bardzo podobnej nazwy, charakteryzują się kilkoma niewielkimi różnicami. Poniżej kilka szczegółów, którymi różnią się obydwa produkty.

  1. Różnica w budowie – w przypadku podkładu 24H, cechą charakterystyczną opakowania jest specjalny dozownik, ułatwiający rozprowadzanie podkładu. Z kolei jeśli chodzi o podkład Matte, można tu korzystać ze zwykłej tubki.
  1. Ze względu na swoje matujące właściwości, podkład Matte doskonale nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagany jest ciekawy, matowy efekt. Przykładem niech będą tutaj nocne i wieczorne wyjścia, dla których ów podkład został wręcz stworzony.
  1. Odmiana 24H jest z kolei o wiele bardziej delikatna. Nie umożliwia tak efektownego matowania i doskonale nadaje się do słabszych i bardziej lekkich makijaży.

Który podkład wybrać? Obydwa podkłady uzupełniają się ze sobą. Jeden z nich jest dla osób szukających intensywności a drugi jest jego przeciwieństwem.