Naturalny niezbędnik w Twojej łazience

Babuszka Agafia - mydło

Kosmetyki naturalne to preparaty kosmetyczne, które w swoim składzie zawierają jedynie substancje pochodzenia naturalnego, a brak w nich ekstraktów syntetycznych, szkodliwych olejów mineralnych, parabenów i silikonów. Dzięki temu są one przeznaczone nawet dla alergików oraz osób o bardzo wrażliwej i skłonnej do różnego rodzaju podrażnień skórze.

Syberia w zgodzie z Matką Naturą

Coraz bardziej popularne w ostatnich latach stają się kosmetyki Babuszka Agafia w całości oparte na wyciągach z roślin syberyjskich. Ten ogromny teren nieskazony ludzka ręką i pozbawiony ciężkiego przemysłu to dziś skarbnica rewelacyjnych leków,którymi dzieli się z nami natura. Nic zatem dziwnego, że receptury Babuszki Agafii są coraz bardziej cenione na rynku kosmetycznym.

Kosmetyki rosyjskie

Biorąc pod uwagę rosyjskie receptury Babuszki Agafii oraz ich relatywnie niskie ceny można je obecnie kupić nawet w osiedlowej czy sieciowej drogerii. Nie ulega wątpliwości, że ich siłą jest ogromne i nieprzebrane bogactwo składników pochodzenia roślinnego takich jak wyciągi roślinne, oleje, pyłki kwiatowe czy hydrolaty, a także mineralnego i odzwierzęcego takie jak mleko łosia czy wosk pszczeli. Kosmetyki te jednak nie są testowane na zwierzętach dlatego nadają się dla wegetarian.