Podkład Bourjois – rodzaje

marka Bourjois

Podkłady Bourjois należą do grona podkładów, które kobiety pokochały najbardziej. Szczególną popularnością cieszy się podkład Bourjois Healthy Mix, jednak nie jest to jedyna propozycja od tej firmy. Poniżej znajdzie się opis innych popularnych produktów z tej kategorii.

Podkłady Bourjois – najpopularniejsze rodzaje:
1. Podkład przedłużający młodość skóry, FLOWER PERFECTION, to podkład Bourjois, który jest niewyczuwalny na twarzy i sprawia, że twarz staje się gładka i wizualnie upiększona, jak zapewnia producent, nawet przez 16 godzin. Opakowanie posiada wygodny aplikator, którą jest specjalna gąbeczka, nadająca twarzy efekt naturalnego wygładzenia skóry, a także tuszująca zmarszczki i rozszerzone pory. Wspomniana gąbka z łatwością dostosowuje się do kształtu twarzy, nie wyłączając okolic oczu i skrzydełek nosa. Należy także wspomnieć o tym, iż podkład zawiera filtr SPF 15 oraz wyciąg z dzikiej azalii, który chroni komórki skóry i gwarantuje jej młody wygląd.

2. Podkład matujący AIR MAT – marka reklamuje go hasłem „innowacyjny” i „niewidoczny”. Wyrównuje koloryt skóry i wygładza niedoskonałości na naszej twarzy, jednocześnie pozwalając jej oddychać. Dodatkowo wzbogacony jest w pudry matujące z dodatkiem krzemu i cynku, co zapewnia naturalny wygląd. Po jego aplikacji cera jest matowa, wygładzona, bez zatkanych porów. Co ważne, podkład zawiera filtr SPF 10.