Warto używać różu

róż do policzków marki Bourjois

Wiele kobiet podczas wykonywania codziennego makijażu rezygnuje z różu. Niektóre panie sięgają po niego tylko w wyjątkowych okazjach, inne zaś nie używają go w ogóle, co na pewno jest wielkim błędem, gdyż kosmetyk ten może dodać wiele urody. Czasem może wydawać się niepozorny, ale jeśli tylko wybierze się dobry produkt i wie się, jak go używać, można osiągnąć doskonałe efekty.

Odpowiedni wybór

Mniej ważny jest rodzaj różu jeśli chodzi o jego konsystencję, bo bowiem jest tylko kwestia gustu. Najważniejsze jest, by dobrze dobrać odcień do swojej karnacji. Wielką popularnością cieszy się róż do policzków Bourjois. Jeśli zapytać miłośniczkę makijażu, z czego słynie ta marka, na pewno odpowie, że są to znane róże wypiekane. Wśród nich można znaleźć ogromny wybór odcieni, dlatego jest to świetny wybór jeśli ktoś do tej pory miał problem z wybraniem idealnego dla siebie odcienia. Jest to bardzo ważne, jeśli bowiem róż nie będzie dobrze dobrany, nie będzie dobrze spełniał swojej roli.

Wygodna tekstura

Bez wątpienia najpopularniejsze są tego rodzaju kosmetyki w kamieniu. Ich stosowanie jest proste, często mają jedwabistą konsystencję, jak róż Bourjois, i nie wysuszają już jak dawne kosmetyki. Warto też jednak wypróbować inne warianty – róż w kremie, piance czy tint.