Zachwycaj zalotnym spojrzeniem

czarna maskara do rzęs Loreal

Pięknie podkreślone oczy to coś, na co kobiety mogą liczyć, stosując maskarę do rzęs. Prawidłowo wytuszowane oczy są świetnym sposobem na szybkie dodanie sobie uroku. Okazuje się, że nawet wychodząc do sklepu tuż za rogiem, kobiety chcą się podobać, a zalotne spojrzenie to gwarancja sukcesu.

Podkreślone spojrzenie za pomocą tuszu do rzęs

Tuszem do rzęs można skutecznie wyprofilować kształt oka, a ponadto nadać mu charakteru za pomocą namalowania wokół niego oryginalnej ramki. Aby jednak otrzymać zamierzony efekt, tusze do rzęs muszą być odpowiednio dobrane. Okazuje się bowiem, że malowanie rzęs wcale nie jest banalnie proste i należy nabyć wprawy, aby otrzymać satysfakcjonujący efekt. Nie bez znaczenia jest też sposób malowania rzęs, który powinien być dopasowany do kształtu oka. Właścicielki lekko opadających powiek powinny unikać tuszowania dolnych rzęs. W celu pogrubienia i wydłużenia rzęs, warto nałożyć więcej warstw tuszu i lekko przypudrować rzęsy sypkim pudrem.

Dla osób borykających się ze sklejającymi się rzęsami, należy rozdzielić je metalową lub plastikową szczoteczką. Najlepiej w takiej sytuacji rozpoczynać tuszowanie od górnych rzęs w taki sposób, aby wszystkie rzęsy od nasady wchodziły miedzy włoski szczoteczki. Chodzi tutaj o to, aby wszystkie rzęsy miały taką samą ilość tuszu, dzięki czemu uniknie się irytującego sklejania.