Jak wybrać dobry krem przeciwstarzeniowy?

Zmarszczkom i innym oznakom starzenia się skóry najlepiej  jest zapobiegać, przede wszystkim przez odpowiednie nawilżanie. Kiedy już zaś zmiany takie się pojawią, potrzebne jest intensywne działanie, przede wszystkim – dobry krem o wieloaspektowym działaniu. Zwykły krem obiecujący tylko redukcję zmarszczek może być w późniejszym wieku niewystarczający, gdyż nie tylko one są przecież oznakami starzenia. Z nimi wszystkimi walczy krem Loreal Revitalift przeznaczony dla osób, które wiedzą, że o skórę starzejącą się trzeba dbać kompleksowo.

Zaawansowane działanie

Revitalift - krem od LorealWielu osobom wydaje się, że krem ma zbyt słabe działanie, by spowolnić starzenie się skóry. Może tak być jeśli jedyną obietnicą producenta jest redukcja zmarszczek, ale krem na noc Loreal Revitalift Total Repair obiecuje działanie na wielu poziomach.

Prócz zmarszczek, bruzd i płytkich linii, starzeniu towarzyszy także między innymi przesuszenie skóry, a także przebarwienia i ciemne plamy będące wynikiem zaburzenia produkcji barwnika w skórze – melaniny. Krem ten ma za zadanie walczyć ze wszystkimi tymi oznakami, dlatego jeśli stosuje się go regularnie, można spodziewać się dobrych efektów. Warto nakładać go nie tylko na twarz, ale także na szyję i dekolt, bo na nich jeszcze szybciej widać oznaki upływającego czasu.